Sdružení obrany spotřebitelů - Asociace, z.s.

Kontaktní informace

Statutární zástupce: Gerta Mazalová
Kontaktní osoba: Ing. Gabriela Zedníčková
Telefon: 542210 778
E-mail: poradna@asociace-sos.cz
Působnost:
Odbory, zájmy, poradenství, společnost

Sídlo

Mečová 5
602 00 Brno
IČO: 22832793

Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s. sídlí v centru Brna na adrese Mečová 5, kde je umístěna spotřebitelská poradna i koordinační centrum pro všechny naše poradny v ČR. V Brně je tedy zajišťována veškerá administrativní a další činnost naší organizace s celostátním dopadem. V regionech působí naše jednotlivé poradny, které se zaměřují především na samotné spotřebitelské poradenství a výstupy do místních médií.

Mezi naše hlavní úkoly patří zajišťování bezplatného spotřebitelského poradenství, kdy spotřebitelům osobně, e-mailem či telefonicky poskytujeme spotřebitelské právní rady v jejich spotřebitelských problémech. Spotřebitele informujeme o dané problematice též prostřednictvím mnoha informačních materiálů, letáků a brožur, prostřednictvím webu a na mnoha akcích, kterých se účastníme, nebo je sami pořádáme. Pro spotřebitele pořádáme besedy a semináře.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Reklamujete? Chcete odstoupit od smlouvy? Změnit dodavatele energie?

Potřebujete poradit ohledně nájmu? Nevíte na koho se obrátit, kde hledat pomoc?

Naši poradci jsou připraveni poskytnout vám potřebné rady a informace, které se týkají spotřebitelské problematiky – jaká jsou práva a povinnosti spotřebitelů a prodejců, jak postupovat při reklamaci vadného výrobku, jak odstoupit od smlouvy, na koho se obrátit se stížností i kde hledat právní pomoc ve složitějších případech.

V našich bezplatných osobních poradnách můžete konzultovat všechny vaše spotřebitelské problémy. Vysvětlíme vám, jak nejlépe postupovat, dáme vám potřebné kontakty na dozorové orgány a našim členům dokonce pomůžeme s formulací potřebných dopisů! Ve všech našich osobních poradnách jsou také k dispozici naše letáčky zdarma! Není potřeba se objednávat, stačí když přijdete osobně do poradny a případně chvilku počkáte.

A ve kterých městech nás najdete?....

Brno, Vyškov, Hodonín, Zlín, Olomouc, Prostějov, Nový Jičín, Ostrava, Jihlava, Albrechtice nad Orlicí, Hradec Králové, České Budějovice, Tábor, Plzeň, Praha.

Informace o otvírací době poraden najdete na: 

https://www.asociace-sos.cz/pro-spotrebitele/kontakty/

FOTOGALERIE