OD MEDICINÁLNÍCH HUB K HARMONICKÝM VZTAHŮM
Termín: 22. 4. 2024 09:00 - 12:00
Organizátor: IdeaZone, z.s.
Místo: Naše Dílna, Zálešná 4057, Zlín
Typ akce: Vzdělávání

AKCE JE PRO VEŘEJNOST!

Akce je podpořena z Fondu zdraví Statutárního města Zlína.


Tradiční čínská medicína je druh alternativní medicíny, jejímž předmětem zájmu je hledání příčin nemocí, a nejen popis jejich příznaků. První ze tří plánovaných akcí je tu!

I když se to nezdá, povídání o medicinálních houbách a jejich vlivu na náš zdravý (zdravější) život a analýza různých vztahů, které v životě navazujeme, jdou krásně dohromady. Ostatně vztahy se nejlépe navazují (a spravují) tehdy, když se těšíme co nejlepšímu zdraví, neboť v nemoci se člověk často pokouší o nápravu jednoho jediného vztahu – k sobě samému a svému nemocnému tělu či nemocné duši.

O ČEM TO BUDE?
V první části setkání si tedy probereme hlavní druhy medicinálních hub, které dostanete v podobě potravních doplňků, a jejich účinek na naši kondici: na psychiku, na zažívací trakt, na respirační orgány, na neurologické obtíže, na hormonální nerovnováhu, a dokonce na pohybový aparát, plodnost a dlouhověkost.
Pak se přesuneme k tomu, jak tradiční čínská medicína vnímá vztahy, analyzované podle pěti elementů – Dřeva, Ohně, Země, Kovu a Vody.
V poslední části workshopu si budete moci sestavit své vlastní vztahové konstelace a podívat se na ně novým pohledem včetně toho, co by se dalo udělat pro jejich nápravu.
 

LEKTOR: MGR. DANIELA PILAŘOVÁ 

Mgr. Daniela Pilařová je lektorka TCM a jógy. Zakladatelka a provozovatelka školy alternativních medicín v Ostravě a ve Zlíně a také terapeutka TČM.

 
 
KDY A KDE:
Akce proběhne v Naší Dílně ve Zlíně.

8:45 – 9:00 – příchod, přivítání, káva
9:00 – 9:25 – Krátký úvod do teorie (pět elementů, hlavní a vedlejší orgány, vazby mezi nimi a jejich aplikace na různé zdravotní obtíže)
9:30 – 12:00 – Téma akce
12:00 – 12:30 – rozloučení, odchod


V ceně je zahrnut výklad lektorky, drobné občerstvení pro účastníky akce, nájem a administrativní poplatek.

V případě, že se chcete přihlásit na všechny tři akce, nezapomeňte využít slevový kód JDUNAVSECHNY – získáte slevu 10 % z celkové částky.