Články
JAK BÝT KONKURENCESCHOPNÝ A USPĚT NA TRHU PORADÍ AKADEMIE PRO SOCIÁLNÍ PODNIKY
10.2.2023
vložil: Zlínský kraj
ZLÍNSKÝ KRAJ – Uplatnění lidí s hendikepem na trhu práce v regionu a jejich zapojení do společnosti, to je hlavním cílem sociálních podniků. V letošním roce pro ně proto agentura CzechInvest s podporou Zlínského kraje připravila Akademii pro sociální podniky.
Burza filantropie ve Zlínském kraji
9.2.2023
vložil: Zlínský kraj
Burza filantropie je transparentní nástroj k podpoře projektů neziskových organizací, který zároveň nabízí setkání zástupců podnikatelského sektoru, neziskových organizací a veřejné správy.
Soutěž Adapterra Awards
8.2.2023
vložil: Zlínský kraj
Pátý ročník soutěže Adapterra Awards začal a bude mi velkým potěšením, pokud se i Vy zapojíte.
Nominujte na Ocenění pečujících osob Zlínského kraje – kategorie pěstoun
6.2.2023
vložil: Zlínský kraj
Rada Zlínského kraje vyhlašuje výzvu k podávání návrhů na „Ocenění pečujících osob Zlínského kraje – kategorie pěstoun“. Nominační formuláře s návrhy je možné zasílat krajskému odboru sociálních věcí nejpozději do 24. března 2023.
Ve Zlínském kraji startuje BURZA FILANTROPIE
2.2.2023
vložil: Zlínský kraj
Jedinečný projekt Burzy filantropie, který pomáhá neziskovým organizacím získat finanční či materiální podporu pro jejich projekty od donátorů z řad firem a veřejné správy, se z Pardubického kraje nově rozšiřuje i do Zlínského kraje.
Nominujte Osobnost neziskového sektoru Zlínského kraje za rok 2022
31.1.2023
vložil: Zlínský kraj
Vyhlášení ankety „Osobnost neziskového sektoru Zlínského kraje za rok 2022“
Projekt „NEJSTE NA TO SAMI“ přiblíží lidem v nesnázích možnosti pomoci
26.1.2023
vložil: Zlínský kraj
Zlínský kraj chce zefektivnit systém pomoci osobám v nesnázích. Prostřednictvím připravovaného projektu „Nejste na to sami“ hodlá lépe provázat spolupráci pracovníků v sociální oblasti, zdravotnictví, školství, na úřadech a dalších aktérů zapojených do pomoci osobám v nesnázích.