Články
Město Uherské Hradiště zřizuje databázi dobrovolníků
17.3.2020
vložil: Zlínský kraj
UHERSKÉ HRADIŠTĚ – V době šířící se nákazy onemocnění novým koronavirem, uzavření institucí a nařízené celostátní karantény se obyvatelé Uherského Hradiště rozhodli nabídnout si vzájemně pomocnou ruku. Město proto zřídilo databázi dobrovolníků, do které se lidé mohou přihlásit. Nabízí pomoc s hlídáním dětí, nákupy i asistenci seniorům.
Město Kroměříž pomůže seniorům a zdravotně postiženým s nákupy
17.3.2020
vložil: Zlínský kraj
Služba je zřízena pro občany města Kroměříže a jeho místních částí. Lidé ji mohou využít v pracovní dny od osmi do 15 hodin. Službu připravilo město Kroměříž ve spolupráci s Arcibiskupským gymnáziem v Kroměříži a obecně prospěšnou společností ADRA.
Město Vsetín rozjelo dodávku potravin seniorům
17.3.2020
vložil: Zlínský kraj
V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu město Vsetín počínaje dnešním dnem rozjelo dodávky nejnutnějších potravin osamělým seniorům nad 65 let. V úterý již dostali někteří z nich nákup do domu. Služba je zdarma, senioři zaplatí pouze hodnotu nákupu.
Bezplatná linka pro seniory
16.3.2020
vložil: Zlínský kraj
LINKA SENIORU organizace ELPIDA o.p.s. je anonymní a bezplatná linka telefonické krizové pomoci pro seniory, osoby pečující o seniory a osoby v krizi.
Manuál pro dobrovolníky
16.3.2020
vložil: Zlínský kraj
Obecně prospěšná společnost Elpida vytvořila Manuál pro dobrovolníky
Registrace do letošního ročníku Férové snídaně
9.3.2020
vložil: Zlínský kraj
Letos piknikujeme dopoledne v sobotu 9. května 2020. Zapojte se jako místní organizátoři! Zorganizujte ve svém parku komunitní piknik na podporu lokálních a fairtradových pěstitelů!
Ukliďme svět - Ukliďme Česko
25.2.2020
vložil: Zlínský kraj
Hlavním jarním úklidovým dnem v roce 2020 bude sobota 4. dubna.
Co se děje

V současné době žádné akce neprobíhají

DATABÁZE NNO
Registrovat
Vypsat organizace dle: