Články
Dobrovolnictví online: Najděte si zkušeného profesionála pro vaši neziskovku třeba už dnes!
7.4.2020
Propojujeme profesionály z byznysu a neziskovek
MPSV potvrzuje: Neziskové organizace mohou žádat o podporu z programu ANTIVIRUS
6.4.2020
Nadace Neziskovky.cz přináší aktuální informace pro neziskovky.
Nadace OSF se dotazuje na dopady a potřeby neziskovek
6.4.2020
DOTAZNÍK: COVID-19 a potřeby neziskových organizací
Hledáme osobnost, která si odnese Environmentální Cenu Josefa Vavrouška
3.4.2020
právě nyní hledáme osobnosti, které si zaslouží získat Environmentální Cenu Josefa Vavrouška. Jejím smyslem je ocenit konkrétní činy pro zdravé životní prostředí a udržitelný rozvoj. Cenu uděluje již ve 24. ročníku Nadace Partnerství.
Psychoterapeutická linka pro ty, které trápí karanténa
3.4.2020
Linka psychoterapeutické podpory v těžkých časech je určena pro osoby psychicky strádající v souvislosti s pandemií koronaviru a karanténou.
11. ročník osvětové kampaně LÍSKY - Ptáci – žijí tady s námi
2.4.2020
Ptactvo po staletí vnímáme jako posly probouzející se přírody a teplých dnů. Přitom patří k jedné z nejohroženějších skupin živočichů, kteří potřebují naši pozornost, starostlivou péči a aktivní ochranu.
LÍSKA, z.s. vyhlašuje soutěž pro děti a rodiny s dětmi KAMARÁDI Z PTAČÍ ŘÍŠE
Doporučený věk: 4–11 let
Program ochrany zaměstnanosti Antivirus
2.4.2020
V úterý 31. 3. 2020 vláda schválila návrh na úpravu programu Antivirus. Požádat o náhrady mezd a platů půjde jednoduše. Program ochrany zaměstnanosti Antivirus má pomoci firmám ochránit pracovní místa. Stát bude prostřednictvím Úřadu práce ČR kompenzovat firmám vyplacené prostředky. Toto opatření pomůže zaměstnavatelům lépe zvládnout současnou situaci a nebudou tak muset sáhnout k propouštění.
Co se děje

V současné době žádné akce neprobíhají

DATABÁZE NNO
Registrovat