Články
Dobrovolnictví v online výuce – nemožné?
7.5.2020
vložil: Zlínský kraj
TZ: Dobrovolnik.cz, 6. 5. 2020 / Již měsíce je svět zasažen pandemií. Již mnoho týdnů školy zejí prázdnotou. Ale i když jsou hranice zavřené, v online světě žádné hranice nejsou. A tak se zahraniční dobrovolníci mohou dále angažovat. V této době o to potřebněji. A jak takové dobrovolnictví vypadá?
Rodinám, které jsou offline, se vzděláváním pomůže síť neziskových organizací, dobrovolníků a firem
5.5.2020
vložil: Zlínský kraj
V České republice je podle odhadů organizací Člověk v tísni a Nadace OSF kolem 4 000 dětí úplně offline. Další tisíce dětí a rodin nemají potřebné technické vybavení, aby zvládaly distanční výuku, ke které s vyhlášením nouzového stavu musely školy přistoupit.
Den globální solidarity #GivingTuesdayCZ
30.4.2020
vložil: Zlínský kraj
5. května 2020 Giving Tuesday je globální dárcovské hnutí, které vzniklo jako protiváha nákupního šílenství spojeného s tzv. Black Friday. Cílem je inspirovat k dobrým skutkům, solidaritě a štědrosti.
Plán rozvolnění v oblasti sociálních služeb
29.4.2020
vložil: Zlínský kraj
Ministerstvo zdravotnictví společně s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstvem práce a sociálních věcí připravilo pozvolný plán návratu do běžného života. Dle vývoje epidemiologické situace bude dále upravován.
COVID-19: Informace o realizaci projektů financovaných z evropských zdrojů
27.4.2020
vložil: Zlínský kraj
Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR) poskytla Sekretariátu RVNNO vyjádření ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové k otázkám týkajícím se realizace projektů z evropských zdrojů v souvislosti se situací v důsledku COVID-19.
Osvětová kampaň Přírodní zahrada
23.4.2020
vložil: Zlínský kraj
Na různých místech našeho regionu budou probíhat programy na podporu budování přírodních zahrad a hospodaření v souladu s přírodou.
Výzva sekretariátu RVNNO k zasílání fotografií aneb NNO v boji proti COVID-19
22.4.2020
vložil: Zlínský kraj
Sekretariát Rady vlády pro nestátní neziskové organizace vyhlašuje výzvu k zasílání fotografií zaznamenávajících pomoc neziskových organizací v boji proti koronaviru.
Co se děje

V současné době žádné akce neprobíhají

DATABÁZE NNO
Registrovat
Vypsat organizace dle: