Články
Seminář Oddlužení s novými pravidly
11.6.2019
vložil: Zlínský kraj
Seminář se koná 21. června 2019 od 9 hod. v sídle Zlínského kraje, 16.et., Tř. T. Bati 21, Zlín
Normální je pomáhat
11.6.2019
vložil: Zlínský kraj
Prezentace činnosti neziskových organizací Zlínského kraje formou výstavních panelů. Zviditelnění dobrovolnictví a občanské angažovanosti.
Anketa "Pracovník roku v sociálních službách Zlínského kraje" pro rok 2019
10.6.2019
vložil: Zlínský kraj
Víte o člověku, který pracuje v sociálních službách ve Zlínském kraji a máte pocit, že by si zasloužil poděkování? Podpořte jej a umožněte zviditelnit jeho mimořádné nasazení!
Specializační studium koordinátor EVVO, Kurz III
10.6.2019
vložil: Zlínský kraj
LÍSKA otevírá nový, již III. kurz akreditovaného specializačního studia pro školní koordinátory EVVO v MŠ, ZŠ, SŠ i SVČ.
Nominujte neziskovku na ocenění
5.6.2019
vložil: Zlínský kraj
Máte ve svém okolí neziskovou organizaci, která by si zasloužila ocenění za svou činnost? Jste neziskovka a chcete sami sebe otestovat? Začíná sedmý ročník Neziskovky roku, ocenění, kde kromě prestižního titulu, věcných odměn či uznání, mohou neziskovky získat i účinné nástroje pro zlepšení vlastní činnosti.
Informace pro spolky o povinnosti související s ohlašováním evidenčních údajů
30.4.2019
vložil: Zlínský kraj
Ministerstvo spravedlnosti zpracovalo ve spolupráci s Výborem pro legislativu a financování Rady vlády pro nestátní neziskové organizace informaci pro spolky a bývalá občanská sdružení o povinnostech, které pro ně vyplývají z občanského zákoníku a ze zákona o veřejných rejstřících.
Co se děje

V současné době žádné akce neprobíhají

DATABÁZE NNO
Registrovat
Vypsat organizace dle: