Články
Dárcovská novela byla zveřejněna ve Sbírce zákonů
8.2.2021
vložil: Zlínský kraj
TZ/AVPO ČR/Jan Kvarda Praha, 4. února 2021: Daňová novela, která soukromým dárcům umožní za uplynulý a letošní rok zvýhodněný daňový odpis, byla zveřejněna ve Sbírce zákonů. Novelu iniciovala Asociace veřejně prospěšných organizací ČR, která dlouhodobě považuje podporu soukromého dárcovství ze strany státu za předpoklad trvalého rozvoje neziskového sektoru a sociálních služeb.
Výzva k nominaci členů zastupujících neziskový sektor do pracovní skupiny k tvorbě metodiky participace
5.2.2021
vložil: Zlínský kraj
Sekretariát Rady vlády pro nestátní neziskové organizace vyhlašuje veřejnou výzvu k podávání nominací kandidátů zastupujících nestátní neziskový sektor na členství v pracovní skupině pro zpracování metodiky pro účast zástupců občanské společnosti v participativních procesech
Evropský sbor solidarity 
4.2.2021
vložil: Zlínský kraj
Cílem Evropského sboru solidarity je nabídnout mladým lidem příležitost poskytovat pomoc potřebným, podílet se na řešení společenských problémů a zasadit se o vytvoření inkluzivnější společnosti.  Zároveň nabízí příležitost získat nové  dovednosti a pracovní zkušenosti, které zlepší jejich postavení na trhu práce.
#MytyoNezisku č.17 „Neziskovka nemůže zkrachovat“ Co my na to?
29.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Společnost AVPO ČR uvádí další "mýtus" na pravou míru .
Zavedení sdíleného pracovního místa
26.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Novela zákoníku práce zavádí institut sdíleného pracovního místa, díky kterému může zaměstnavatel rozdělit jedno pracovní místo mezi více zaměstnanců s kratší pracovní dobou.
Dobrovolnictví v době pandemie
25.1.2021
vložil: Zlínský kraj
V reakci na mimořádnou situaci spojenou s bojem proti pandemii nemoci covid-19, kdy vyvstala zvýšená potřeba zapojení občanské společnosti do pomoci druhým, zpracovalo Ministerstvo vnitra materiál Dobrovolnictví v době pandemie.
Odpolední distanční (on-line) ACTIVE KEMP
22.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Středisko ekologické výchovy SEVER a Vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni, o.p.s. vás srdečně zvou na odpolední distanční (on-line) ACTIVE KEMP
Česko.Digital rozšiřuje své služby i celospolečenský dopad. Spolu s Nadací OSF spouští inkubátor
22.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Komunita expertních dobrovolníků Česko.Digital spouští ve spolupráci s Nadací OSF vlastní inkubátor veřejně prospěšných neziskových projektů, do kterého se mohou přihlásit jednotlivci i organizace.
Co se děje

V současné době žádné akce neprobíhají

DATABÁZE NNO
Registrovat
Vypsat organizace dle: