Články
Fond malých projektů Operačního programu INTERREG -V-A SK-ČR - 7. výzva
11.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Region Bílé Karpaty nabízí možnost čerpání finančních prostředků v rámci projektu Fond malých projektů na slovensko – českém pohraničí. v rámci programu INTERREG V-A Slovenská republika – Česká republika.
Fond pomoci potřebným během epidemie
8.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Cílem programu je podpořit nestátní neziskové organizace působící v sociální a zdravotně sociální oblasti a poskytující sociální služby určené pro seniory, dlouhodobě nemocné, osoby se zdravotním postižením a lidi ohrožené sociálním vyloučením.
Veřejná konzultace k nové strategii směrem k neziskovému sektoru
4.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Veřejnosti se otevírá možnost podílet se na tvorbě politiky spolupráce veřejné správy s nestátními neziskovými organizacemi.
Zlínský kraj vyhlašuje dotační programy pro neziskové organizace
22.12.2020
vložil: Zlínský kraj
Jedná se o podporu v oblastech: sociální věci, mládež a sport, kultura a rozvojové programy
KRAJ VÍCE NEŽ 52 MILIONY PODPOŘÍ ROZVOJ SLUŽEB SOCIÁLNÍ REHABILITACE
18.12.2020
vložil: Zlínský kraj
ZLÍN – Krajští zastupitelé Zlínského kraje v pondělí 14. prosince schválili finanční podporu pro rok 2021 na provoz služeb sociální rehabilitace pro osoby se zdravotním postižením ve Zlínském kraji.
Sněmovna schválila na návrh opozičních poslanců dočasné daňové zvýhodnění soukromých dárců.
16.12.2020
vložil: Zlínský kraj
AVPO: 3. 12. 2020: Poslanecká sněmovna včera jednomyslně schválila návrh opozičních poslanců z ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN, který na dva roky umožní soukromým dárcům snížit si daňový základ o výši jejich daru až do výše 30 % daňového základu. Cílem návrhu je poskytnout lepší podmínky pro darování v době probíhající pandemie COVIDu a v období, které bude bezprostředně následovat.
REGIONÁLNÍ DOBROVOLNICKÉ CENTRUM ZLÍNSKÉHO KRAJE USPOŘÁDALO DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
15.12.2020
vložil: Zlínský kraj
ZLÍN – Návštěvníky z řad neziskových organizací, příspěvkových organizací, obcí i zájemců o dobrovolnictví přivítali zástupci Regionálního dobrovolnického centra Zlínského kraje ve čtvrtek 10. prosince na Dni otevřených dveří.