Články
Ježíškova vnoučata
25.11.2020
vložil: Zlínský kraj
Charitativní projekt Českého rozhlasu, díky kterému dárci splnili za tři roky na 52 tisíc přání osamělým seniorům, letos poprvé realizuje Nadační fond Českého rozhlasu. Letošní ročník přinese novinky, které reagují na aktuální situaci v domovech pro seniory. Jejich hlavním cílem bude propojení dárců i seniorů v době restrikcí.
Světový den štědrosti a dobrých skutků Giving Tuesday
24.11.2020
vložil: Zlínský kraj
„Štědré úterý” letos připadá na 1. prosince 2020. V tento den se celý svět spojí, aby inspiroval k solidaritě a štědrosti. Pojďte společně s námi nejen v toto úterý, udělat něco dobrého. Tvořit pomocí dobra lepší svět. Ať už se jedná o darování peněz, času, věcí, nebo jen vykouzlení úsměvu na tváři člověku v nouzi. Každý projev štědrosti a každý dobrý skutek se počítá.
K UČENÍ POČÍTAČ NESTAČÍ
24.11.2020
vložil: Zlínský kraj
9 tipů, jak se učit ve skutečném světě, ne jen u obrazovky
Výzvy k podání žádostí o poskytnutí dotace na podporu aktivit dětí a mládeže v roce 2021
18.11.2020
vložil: Zlínský kraj
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejňuje Výzvy k podání žádostí o poskytnutí dotace (dále jen „žádosti“) na podporu aktivit dětí a mládeže v roce 2021. Výzvy jsou zaměřeny na podporu nestátních neziskových organizací, které se věnují práci s dětmi a mládeží, příp. pracovníkům s dětmi a mládeží.
BRODSKÁ CHARITA NABÍDLA POMOC DALŠÍM ORGANIZACÍM V KRAJI
13.11.2020
vložil: Zlínský kraj
BRODSKÁ CHARITA NABÍDLA POMOC DALŠÍM ORGANIZACÍM V KRAJI 11. listopadu 2020 Charita UB BRODSKÁ CHARITA NABÍDLA POMOC DALŠÍM ORGANIZACÍM V KRAJI Tým pro mimořádné události, který funguje v rámci ostatních činností Charity Uherský Brod, nabídl Zlínskému kraji pomoc při zajištění rozvozu antigenních testů do sociálních služeb ve Zlínském kraji.
PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče,z.ú. poskytuje péči nepřetržitě a to i v rodinách, které jsou v karanténě nebo je jejich rodinný příslušník pozitivní na Covid 19
12.11.2020
vložil: Zlínský kraj
PAHOP pomáhá jak samotným pacientům, tak i osobám, které o ně pečují v regionu Uherské Hradiště, Uherský Brod, Luhačovice, Zlínsko a části Jihomoravského kraje.
Kraj spustil digitální databázi poptávky po dobrovolnické pomoci
12.11.2020
vložil: Zlínský kraj
Regionální dobrovolnické centrum Zlínského kraje ve spolupráci se Zlínským krajem spustilo Databázi pomoci, která specifikuje konkrétní potřeby a požadavky zejména v oblasti sociálních služeb, v nichž je nyní - po dobu zvládání koronakrize - vítána pomoc dobrovolníků.