Články
Dobrovolnictví v době pandemie
25.1.2021
vložil: Zlínský kraj
V reakci na mimořádnou situaci spojenou s bojem proti pandemii nemoci covid-19, kdy vyvstala zvýšená potřeba zapojení občanské společnosti do pomoci druhým, zpracovalo Ministerstvo vnitra materiál Dobrovolnictví v době pandemie.
Odpolední distanční (on-line) ACTIVE KEMP
22.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Středisko ekologické výchovy SEVER a Vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni, o.p.s. vás srdečně zvou na odpolední distanční (on-line) ACTIVE KEMP
Česko.Digital rozšiřuje své služby i celospolečenský dopad. Spolu s Nadací OSF spouští inkubátor
22.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Komunita expertních dobrovolníků Česko.Digital spouští ve spolupráci s Nadací OSF vlastní inkubátor veřejně prospěšných neziskových projektů, do kterého se mohou přihlásit jednotlivci i organizace.
Shrnutí legislativních změn v oblasti ekonomiky pro rok 2021
15.1.2021
vložil: Zlínský kraj
V dokumentu naleznete shrnutí všech významných změn z oboru účetnictví, daní, pracovního práva, mezd i týkajících se obecně ekonomicko-právního prostředí.
Fond malých projektů Operačního programu INTERREG -V-A SK-ČR - 7. výzva
11.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Region Bílé Karpaty nabízí možnost čerpání finančních prostředků v rámci projektu Fond malých projektů na slovensko – českém pohraničí. v rámci programu INTERREG V-A Slovenská republika – Česká republika.
Fond pomoci potřebným během epidemie
8.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Cílem programu je podpořit nestátní neziskové organizace působící v sociální a zdravotně sociální oblasti a poskytující sociální služby určené pro seniory, dlouhodobě nemocné, osoby se zdravotním postižením a lidi ohrožené sociálním vyloučením.
Veřejná konzultace k nové strategii směrem k neziskovému sektoru
4.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Veřejnosti se otevírá možnost podílet se na tvorbě politiky spolupráce veřejné správy s nestátními neziskovými organizacemi.
Zlínský kraj vyhlašuje dotační programy pro neziskové organizace
22.12.2020
vložil: Zlínský kraj
Jedná se o podporu v oblastech: sociální věci, mládež a sport, kultura a rozvojové programy