Články
PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče,z.ú. poskytuje péči nepřetržitě a to i v rodinách, které jsou v karanténě nebo je jejich rodinný příslušník pozitivní na Covid 19
12.11.2020
vložil: Zlínský kraj
PAHOP pomáhá jak samotným pacientům, tak i osobám, které o ně pečují v regionu Uherské Hradiště, Uherský Brod, Luhačovice, Zlínsko a části Jihomoravského kraje.
Kraj spustil digitální databázi poptávky po dobrovolnické pomoci
12.11.2020
vložil: Zlínský kraj
Regionální dobrovolnické centrum Zlínského kraje ve spolupráci se Zlínským krajem spustilo Databázi pomoci, která specifikuje konkrétní potřeby a požadavky zejména v oblasti sociálních služeb, v nichž je nyní - po dobu zvládání koronakrize - vítána pomoc dobrovolníků.
Stanovisko členů Rady vlády pro NNO za neziskový sektor k Návrhu rozdělení alokace pro ČR v programovém období 2021–2027 mezi operační programy
10.11.2020
vložil: Zlínský kraj
Členové Rady vlády pro nestátní neziskové organizace (RVNNO) se seznámili s materiálem Návrh rozdělení alokace pro ČR v programovém období 2021–2027 mezi operační programy, který do zkráceného mezirezortního připomínkového řízení předložilo Ministerstvo pro místní rozvoj.
2. výzva Program COVID - Kultura
5.11.2020
vložil: Zlínský kraj
Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Ministerstvem kultury vyhlašují 2. výzvu programu Covid - kultura na podporu subjektů podnikajících v oblasti kultury postižených celosvětovým COVID-19.
Nadační fond Pomáháme dětem prodlužuje lhůtu pro grant pro samoživitele s dětmi
5.11.2020
vložil: Zlínský kraj
Cílem Projektu 3×3 je podpořit rodiny samoživitelů, které se z důvodu poklesu či ztráty příjmu, způsobené vlivem současných vládních opatření a jejich následků, ocitly v tíživé životní situaci.
PODPORA NESTÁTNÍCH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ PRO ROK 2021 V OBLASTI PRÁCE S DĚTMI A MLÁDEŽÍ
2.11.2020
vložil: Zlínský kraj
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejňuje Výzvy k podání žádostí o poskytnutí dotace (dále jen „žádosti“) na podporu aktivit dětí a mládeže v roce 2021. Výzvy jsou zaměřeny na podporu nestátních neziskových organizací, které se věnují práci s dětmi a mládeží, příp. pracovníkům s dětmi a mládeží.