Články
AKREDITACE DLE ZÁKONA O DOBROVOLNICKÉ SLUŽBĚ
3.8.2021
vložil: Zlínský kraj
Lidé si své dary na pomoc postiženým tornádem mohou „odepsat z daní“
29.7.2021
vložil: Zlínský kraj
Lidé si své dary na pomoc postiženým tornádem mohou „odepsat z daní“, připomíná v souvislosti s nedávnou vlnou solidarity na jižní Moravě prezident AVPO ČR Marek Šedivý.
Škola občanské iniciativy (ŠOIka)
29.7.2021
vložil: Zlínský kraj
ŠOI je vzdělávací program letos soustředěný do jednoho intenzivního týdne. Naučíte se plánovat a vést veřejné občanské kampaně, pracovat s klasickými a novými médii, zapojovat dobrovolníky, získávat na svoji činnost finanční prostředky a zároveň i vy sami můžete přispět do programu a sdílet s ostatními své zkušenosti, vědomosti, nápady a nadšení.
Nominujte Pečujícího roku 2021
15.7.2021
vložil: Zlínský kraj
Cena Pečující roku vyhledává a oceňuje ty, kteří neformálně pečují o své blízké. Na skutečných lidských příbězích a zkušenostech ukazuje, že si pečující zaslouží naše uznání.
Vláda schválila Strategii spolupráce veřejné správy s nestátními neziskovými organizacemi na léta 2021 až 2030
13.7.2021
vložil: Zlínský kraj
Strategie spolupráce veřejné správy s nestátními neziskovými organizacemi na léta 2021 až 2030 („Strategie“) chápe nestátní neziskové organizace jako stabilní a silné partnery veřejné správy při naplňování potřeb české společnosti.
Na pomoc jižní Moravě lidé poslali přes 900 milionů korun
1.7.2021
vložil: Zlínský kraj
Lidé se semkli, aby pomohli obcím na jihu Moravy zasažených tornádem. Přispívají finančními dary, materiálně i vlastníma rukama.
Adaptačně integrační kurzy pro vybrané skupiny nově příchozích cizinců
29.6.2021
vložil: Zlínský kraj
Zahájení ostrého provozu povinných adaptačně integračních kurzů pro vybrané skupiny nově příchozích cizinců, kterým bylo po 1.1.2021 vydáno povolení k dlouhodobému pobytu v ČR (např. zaměstnanecká karta apod.).
Co se děje

V současné době žádné akce neprobíhají

DATABÁZE NNO
Registrovat
Vypsat organizace dle: