Články
Den otevřených dveří dobrovolnictví
24.5.2021
vložil: Zlínský kraj
Dne 8. ČERVNA 2021 10:00 AŽ 12:00 v UHERSKÉM BRODĚ
Nový ročník Společnost přátelská rodině
24.5.2021
vložil: Zlínský kraj
Síť pro rodinu tradičně u příležitosti Mezinárodního dne rodiny otevřela nový ročník auditního šetření zaměřeného na prorodinnou firemní kulturu Společnost přátelská rodině (SPR).
Některé spolky budou mít v rejstříku údaj o neaktivním statusu
14.5.2021
vložil: Zlínský kraj
Nově od 1. června 2021 se u spolku, o kterém jsou ve spolkovém rejstříku pouze údaje převzaté z někdejší evidence občanských sdružení, objeví údaj o neaktivním statusu.
Co dělat v případě, že statutární orgán spolku není usnášeníschopný?
14.5.2021
vložil: Zlínský kraj
Pokud nedojde k včasné volbě, může nastat situace, že spolek přestane být funkční – nemá zvolený statutární orgán a v důsledku toho není možné svolat zasedání nejvyššího orgánu, které by volbu provedlo.
Mimořádná doba přináší mimořádné psychické nároky
12.5.2021
vložil: Zlínský kraj
Na nové webové stránce www.opatruj.se může každý najít informace o tom, co prokazatelně funguje v péči o zdravou psychiku, a způsoby, jak zlepšit svoji psychickou odolnost.
Ministerstvo vnitra spustilo web dobrovolnictvi.net
11.5.2021
vložil: Zlínský kraj
Ministerstvo vnitra spustilo web dobrovolnictvi.net pro všechny dobrovolníky, nové zájemce o dobrovolnictví, dobrovolnické organizace i pro ty, kteří se chtějí jen podívat, kdo, kde a jak pomáhá těm, kteří naši pomoc potřebují.
Portál PRACOVNÍ TRŽIŠTĚ pro osoby se zdravotním postižením
10.5.2021
vložil: Zlínský kraj
Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením zřídil portál, který propojuje osoby se zdravotním postižením s jejich budoucími zaměstnavateli.