Články
DNY DOBROVOLNICTVÍ VE ZLÍNSKÉM KRAJI ZAHÁJILA KONFERENCE V BAŤOVĚ MRAKODRAPU
27.9.2021
vložil: Zlínský kraj
ZLÍNSKÝ KRAJ – Celodenní konferencí zahájilo Regionální dobrovolnické centrum Zlínského kraje Dny dobrovolnictví zaměřené na činnost dobrovolnických organizací. Konferenci v Baťově mrakodrapu uvedla v pátek 24. září statutární náměstkyně hejtmana Hana Ančincová.
Soutěž Společně otevíráme data
21.9.2021
vložil: Zlínský kraj
Soutěž Společně otevíráme data oceňuje nejlepší neziskové aplikace postavené nad otevřenými daty v ČR.
Výzva k nominaci nových členů zastupující neziskový sektor do Výboru pro Evropskou unii při Radě vlády pro nestátní neziskové organizace
21.9.2021
vložil: Zlínský kraj
Sekretariát Rady vlády pro nestátní neziskové organizace vyhlašuje veřejnou výzvu k podávání nominací kandidátů zastupujících nestátní neziskový sektor na členství ve Výboru pro Evropskou unii při Radě vlády pro nestátní neziskové organizace (dále jen „VEU“).
Konference Dny dobrovolnictví Zlín 2021
20.9.2021
vložil: Zlínský kraj
Dny dobrovolnictví ve Zlínském kraji 2021 se budou konat 24.-25.9. 2021 ve Zlíně.
Den dobročinnosti ve Zlínském kraji
20.9.2021
vložil: Zlínský kraj
Asociace nestátních neziskových organizací Zlínského kraje (ANNO ZK) vyhlašuje za podpory Zlínského kraje a Statutárního města Zlín Výzvu k podání žádostí o poskytnutí podpory z programu „Den dobročinnosti“ ve Zlínském kraji
Soutěžní výzva LÍSKY: 2. ročník STROMY A MY
16.9.2021
vložil: Zlínský kraj
Cílem kampaně je zvýšit zájem o stromy, poukázat jejich význam v krajině, ve městech a obcích a nabídnout příležitosti k poznávání, péči a ochraně.
Druhá výzva do programu Excelence v rámci projektu Youth Impact
15.9.2021
vložil: Zlínský kraj
Program je určen pro jednotlivce nebo tým dvou lidí, kteří mají zkušenosti v oblasti evaluace dopadu a mají projekt/program vhodný pro výzkum. Zapojit se mohou studenti, neziskové organizace, soukromé organizace, školy, instituce, jednotlivci, inkubátory, akcelerátory...aj.
Výzva Podprogram na podporu projektů NNO působících v oblasti ochrany životního prostředí a udržitelného rozvoje
13.9.2021
vložil: Zlínský kraj
Ve Výzvě Podprogramu A na podporu projektů nestátních neziskových organizací působících v oblasti ochrany životního prostředí a udržitelného rozvoje pro rok 2022 budou podporovány neinvestiční projekty v 11 tématech se zaměřením na ochranu přírody a biologické rozmanitosti, vliv životního prostředí na lidské zdraví, adaptaci na klimatickou změnu a na inovace v rámci environmentálního vzdělávání.
Co se děje

V současné době žádné akce neprobíhají

DATABÁZE NNO
Registrovat
Vypsat organizace dle: