Články
PODPORA NESTÁTNÍCH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ PRO ROK 2021 V OBLASTI PRÁCE S DĚTMI A MLÁDEŽÍ
2.11.2020
vložil: Zlínský kraj
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejňuje Výzvy k podání žádostí o poskytnutí dotace (dále jen „žádosti“) na podporu aktivit dětí a mládeže v roce 2021. Výzvy jsou zaměřeny na podporu nestátních neziskových organizací, které se věnují práci s dětmi a mládeží, příp. pracovníkům s dětmi a mládeží.
SBÍRKA Senior taxi. K lékaři i na nákup
22.10.2020
vložil: Zlínský kraj
POSKYTOVATELE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB KRAJ SEZNÁMIL S PLÁNEM FINANCOVÁNÍ A VÝVOJEM EPIDEMICKÉ SITUACE
22.10.2020
vložil: Zlínský kraj
ZLÍN – Zlínský kraj každoročně pořádá setkání s poskytovateli sociálních služeb. Letos se toto setkání vzhledem k epidemickým opatřením uskutečnilo virtuálně prostřednictvím videokonference, která měla přes 100 přihlášení.
Zajištění léčivých přípravků během karantény
20.10.2020
vložil: Zlínský kraj
vzhledem k aktuální epidemiologické situace, vnímáme potřebu pacientů umístěných v karanténě vyzvednout léky na předpis v lékárně. Česká lékárnická komora zpracovala přehledný manuál, který ukazuje všem pacientům bez možnosti vycházet ze svých domovů postup, jak jim může být poskytnuta kompletní lékárenská péče včetně zajištění potřebných léků.
ZLÍNSKÝ KRAJ HLEDÁ DOBROVOLNÍKY A BRIGÁDNÍKY DO SOCIÁLNÍCH SLUŽEB
19.10.2020
vložil: Zlínský kraj
ZLÍN – Zlínský kraj se obrací na veřejnost s výzvou, aby občané, kteří mohou, nabídli svou pomoc v sektoru sociálních služeb v souvislosti s nouzovým stavem kvůli ohrožení zdraví obyvatelstva koronavirem.
BÍLÁ PASTELKA
13.10.2020
vložil: Zlínský kraj
21. ročník veřejné sbírky 12.-14.10.2020
OSVĚTA PRO NEZISKOVÝ SEKTOR v oblasti boje proti financování terorismu
7.10.2020
vložil: Zlínský kraj
Přestože nevládní neziskové organizace vykonávají pro společnost mnoho užitečných činností, mohou být zneužity také k financování nebo jiné podpoře terorismu. K tomu může dojít i bez vědomí samotné organizace a je proto třeba této oblasti věnovat náležitou pozornost. Jako vhodná prevence může posloužit znalost možných způsobů zneužití, ale také opatření ke zmírnění rizik a jejich předcházení a detekci.
Soutěžní výzva LÍSKY STROMY A MY
21.9.2020
vložil: Zlínský kraj
Co se děje

V současné době žádné akce neprobíhají

DATABÁZE NNO
Registrovat
Vypsat organizace dle: