Články
Evropský sbor solidarity 
4.2.2021
vložil: Zlínský kraj
Cílem Evropského sboru solidarity je nabídnout mladým lidem příležitost poskytovat pomoc potřebným, podílet se na řešení společenských problémů a zasadit se o vytvoření inkluzivnější společnosti.  Zároveň nabízí příležitost získat nové  dovednosti a pracovní zkušenosti, které zlepší jejich postavení na trhu práce.
#MytyoNezisku č.17 „Neziskovka nemůže zkrachovat“ Co my na to?
29.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Společnost AVPO ČR uvádí další "mýtus" na pravou míru .
Zavedení sdíleného pracovního místa
26.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Novela zákoníku práce zavádí institut sdíleného pracovního místa, díky kterému může zaměstnavatel rozdělit jedno pracovní místo mezi více zaměstnanců s kratší pracovní dobou.
Dobrovolnictví v době pandemie
25.1.2021
vložil: Zlínský kraj
V reakci na mimořádnou situaci spojenou s bojem proti pandemii nemoci covid-19, kdy vyvstala zvýšená potřeba zapojení občanské společnosti do pomoci druhým, zpracovalo Ministerstvo vnitra materiál Dobrovolnictví v době pandemie.
Odpolední distanční (on-line) ACTIVE KEMP
22.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Středisko ekologické výchovy SEVER a Vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni, o.p.s. vás srdečně zvou na odpolední distanční (on-line) ACTIVE KEMP
Česko.Digital rozšiřuje své služby i celospolečenský dopad. Spolu s Nadací OSF spouští inkubátor
22.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Komunita expertních dobrovolníků Česko.Digital spouští ve spolupráci s Nadací OSF vlastní inkubátor veřejně prospěšných neziskových projektů, do kterého se mohou přihlásit jednotlivci i organizace.
Shrnutí legislativních změn v oblasti ekonomiky pro rok 2021
15.1.2021
vložil: Zlínský kraj
V dokumentu naleznete shrnutí všech významných změn z oboru účetnictví, daní, pracovního práva, mezd i týkajících se obecně ekonomicko-právního prostředí.
Fond malých projektů Operačního programu INTERREG -V-A SK-ČR - 7. výzva
11.1.2021
vložil: Zlínský kraj
Region Bílé Karpaty nabízí možnost čerpání finančních prostředků v rámci projektu Fond malých projektů na slovensko – českém pohraničí. v rámci programu INTERREG V-A Slovenská republika – Česká republika.
Co se děje

V současné době žádné akce neprobíhají

DATABÁZE NNO
Registrovat
Vypsat organizace dle: