Články
Podpora projektů NNO působících v oblasti ochrany životního prostředí a udržitelného rozvoje
14.9.2022
vložil: Zlínský kraj
Výzva Programu na podporu projektů NNO pro rok 2023 - Podprogram A Podprogram na podporu projektů NNO působících v oblasti ochrany životního prostředí a udržitelného rozvoje
XXI. KRAJSKÁ KONFERENCE o environmentálním vzdělávání, výchově a osvětě ve Zlínském kraji
8.9.2022
vložil: Zlínský kraj
Hlavní téma: VZDĚLÁVÁNÍ V ČASE KLIMATICKÉ KRIZE
Zdání klame 2022. Akce, která nejen vzdělává, ale i potěšila
5.9.2022
vložil: Zlínský kraj
Poslední srpnové úterý se ve Zlíně uskutečnil krajský workshop fokusní skupiny pro rovné příležitosti s účastí odborníků z řad pracovníků školních poradenských pracovišť, pedagogů, asistentů pedagoga s názvem Zdání klame – sebepoznávání, vztahy a kooperace.
Nominujte na ocenění dlouhodobé a kvalitní činnosti dobrovolných pracovníků v oblasti volnočasových aktivit dětí a mládeže Zlínského kraje
30.8.2022
vložil: Zlínský kraj
XIX. ročník ocenění dlouhodobé a kvalitní činnosti dobrovolných pracovníků v oblasti volnočasových aktivit dětí a mládeže Zlínského kraje.
Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR, z.s.
29.8.2022
vložil: Zlínský kraj
Společnost zastřešuje organizace zabývající se migrací a integrací cizinců. Soustředí nabídku a poptávku pomoci pro uprchlíky na jednom místě.
Semináře: Dotace EU a projektové a finanční řízení
23.8.2022
vložil: Zlínský kraj
Eurocentrum Zlín ve spolupráci MMR ČR pořádá ve Zlíně v budově TIC ve čtvrtek a v pátek 1. a 2. září semináře o projektovém a finančním řízení vedené lektorem Ing. Lukášem Meleckým, Ph.D.