Adaptačně integrační kurzy pro vybrané skupiny nově příchozích cizinců
29.6.2021
Zahájení ostrého provozu povinných adaptačně integračních kurzů pro vybrané skupiny nově příchozích cizinců, kterým bylo po 1.1.2021 vydáno povolení k dlouhodobému pobytu v ČR (např. zaměstnanecká karta apod.).
POMOC JIHOMORAVSKÉMU KRAJI
29.6.2021
Seminář Novela exekučního řádu a insolvenčního zákona
23.6.2021
Seminář se koná 16.7.2021 a je určen pro pracovníky městských úřadů a poskytovatele sociálních služeb, kteří se věnují lidem v nepříznivé sociální situaci.
Zveřejnění účetní závěrky
22.6.2021
Povinnost zveřejnění účetní závěrky je v zákonech zakotvena již dlouhou dobu, i přesto ji většina účetních jednotek nedodržuje. Přitom možné sankce za nesplnění mohou být velké. Dokdy účetní závěrku zveřejnit a jaká novinka nastala pro rok 2021?
SENIORSKÁ OBÁLKA
17.6.2021
Určená všem osobám, zejména seniorům a osobám se zdravotním postižením.
Nadace Via hledá příběhy naděje! Nominujte Srdcaře a Srdcařky na Cenu Via Bona 2021
17.6.2021
Do letošního ročníku hledáme příběhy Srdcařů a Srdcařek, kteří i přes překážky spojené s uplynulým rokem pomáhali ve svém okolí nebo darovali druhým. Oceněno bude šest nejinspirativnějších příběhů v kategoriích Umění žít spolu a Umění darovat.
9.6.2021
Vláda svým usnesením č. 517 ze dne 7. června 2021 schválila Hlavní oblasti státní dotační politiky vůči nestátním neziskovým organizacím na podporu veřejně prospěšných činností pro rok 2022.