Články
Nominace a přihlášení do 9. ročníku ocenění Neziskovka roku
16.8.2021
vložil: Zlínský kraj
Zviditelněte Vaši činnost. Přispějte k posílení statusu neziskového sektoru v očích odborné i široké veřejnosti a získejte zajímavé odměny!
Zlínský ZDARMÁČEK
12.8.2021
vložil: Zlínský kraj
V úterý 17. srpna se koná Zlínský ZDARMÁČEK, který pořádají zaměstnanci Krajského úřadu Zlínského kraje. Můžete si vybrat věci, které se vám budou hodit.
DONIO - pomáhá silným příběhům i dobrým nápadům
5.8.2021
vložil: Zlínský kraj
Na Donio Dobro je možné založit dobročinnou sbírku pro kohokoliv, ať se jedná o nemocného kamaráda nebo třeba o záchranu kulturní instituce.
Vyhlášení dotačního řízení pro rok 2022 v dotačním programu Podpora celostátních mezioborových sítí nestátních neziskových organizací pro rok 2022
4.8.2021
vložil: Zlínský kraj
Úřad vlády ČR zveřejňuje dne 4. srpna 2021 Výzvu k podání žádosti o poskytnutí dotace v rámci dotačního programu Podpora celostátních mezioborových sítí nestátních neziskových organizací, čj. 23233/2021-UVCR.
AKREDITACE DLE ZÁKONA O DOBROVOLNICKÉ SLUŽBĚ
3.8.2021
vložil: Zlínský kraj
Lidé si své dary na pomoc postiženým tornádem mohou „odepsat z daní“
29.7.2021
vložil: Zlínský kraj
Lidé si své dary na pomoc postiženým tornádem mohou „odepsat z daní“, připomíná v souvislosti s nedávnou vlnou solidarity na jižní Moravě prezident AVPO ČR Marek Šedivý.
Škola občanské iniciativy (ŠOIka)
29.7.2021
vložil: Zlínský kraj
ŠOI je vzdělávací program letos soustředěný do jednoho intenzivního týdne. Naučíte se plánovat a vést veřejné občanské kampaně, pracovat s klasickými a novými médii, zapojovat dobrovolníky, získávat na svoji činnost finanční prostředky a zároveň i vy sami můžete přispět do programu a sdílet s ostatními své zkušenosti, vědomosti, nápady a nadšení.