Články
Slavnostní setkání s osobnostmi neziskového sektoru
28.4.2023
vložil: Zlínský kraj
Slavnostní událost celospolečenského významu proběhla ve středu dne 26.4.2023 od 15 hodin v obřadní síni Statutárního města Zlína.
Přípravný seminář „Jak napsat projekt do Burzy filantropie“ pro okres Kroměříž
26.4.2023
vložil: Zlínský kraj
Na semináři se dozvíte, jak naformulovat svůj projektový záměr, tak aby byl přitažlivý a pochopitelný nejen pro donátora ale i pro veřejnost, která se do hlasování zapojuje.
Možnosti programu Evropský sbor solidarity
25.4.2023
vložil: Zlínský kraj
Evropská unie vyčlenila na období 2021 – 2027 celkem 1,009 mld. EUR na program Evropský sbor solidarity, který podporuje iniciativy mladých lidí a zapojení mládeže do činností místních organizací a institucí.
Síť pro rodinu vyhlašuje 4. ročník kampaně Festival rodiny
19.4.2023
vložil: Zlínský kraj
Celonárodní osvětová kampaň, která podporuje prevenci zdravé a funkční rodiny a podněcuje ji ke společnému trávení volného času.
JARNÍ KOLO sbírky potravin už tuto sobotu!!!
19.4.2023
vložil: Zlínský kraj
Přijďte 22. 4. 2023 podpořit potravinové banky nákupem trvanlivých potravin či drogerie.
Dobrovolníci mění svět: Letošní jaro odstartují DNY DOBROVOLNICTVÍ
19.4.2023
vložil: Zlínský kraj
Přečtěte dětem pohádku, osázejte živý plot, pomáhejte ve vesnicích zasažených tornádem a díky gerontoobleku poznejte, jak se cítí naši dědečkové a babičky. To je jen stručná ukázka aktivit, které čekají na každého, kdo se zapojí do Dnů dobrovolnictví. A zažije tak na vlastní kůži práci, která by stát ročně přišla na 30 miliard*. Kampaň proběhne na konci dubna v šesti krajích Česka - od Plzně přes Brno až po Ostravu.
Zlínský kraj nově podpoří odbornou činnost v památkové péči
18.4.2023
vložil: Zlínský kraj
Podpořit projekty spolků, které pomáhají chránit kulturní památky v regionu a zároveň popularizují památkovou péči, je cílem dotačního program, který letos nově vyhlašuje Zlínský kraj. Vyčleněno pro něj má 600 tisíc korun. Žádosti o podporu bude možno předkládat od 9. května.
ZLÍNSKÝ KRAJ OCENÍ TY, KTEŘÍ SE VĚNUJÍ PÉČI O SVÉ BLÍZKÉ
4.4.2023
vložil: Zlínský kraj
Rada Zlínského kraje vyhlašuje 7. ročník ankety Ocenění pečujících osob Zlínského kraje - kategorie pečující osoba. Návrhy na udělení ceny je možné posílat na krajský úřad až do konce srpna.
Co se děje

V současné době žádné akce neprobíhají

DATABÁZE NNO
Registrovat
Vypsat organizace dle: