Změňte místo, kde žijete - získejte grant až 100 000 Kč
31.1.2024
vložil: Zlínský kraj
V prvním kole přijímáme nápady do 29. února 2024.

Podporujeme projekty aktivních lidí, kteří mají nápady, jak vylepšit své okolí. Zakládají spolky, upravují návsi, obnovují lavičky, studánky nebo zaniklé stezky, sází stromy, staví altánky k sousedským akcím a sami takové akce pořádají.

Pokud máte chuť podobným věcem osobně pomoci, zažádejte si o finanční i odbornou podporu. V grantovém programu máte šanci získat až 100 000 Kč na realizaci projektů, které dávají smysl, podpoří sousedskou spolupráci a v ideálním případě budou lidem k užitku i v dalších letech. 

 

Žádosti přijímáme průběžně (a do vyčerpání rozpočtu)


Ve svém týmu budete vždy potřebovat aktivního zaměstnance Spořitelny

Na realizaci projektu máte vždy 12 měsíců

Jak podat projekt
Pokud si myslíte, že váš záměr splňuje podmínky grantového programu, poohlédněte se po kolezích, kamarádech, příbuzných nebo organizaci, kteří s vámi do projektu půjdou. Nezapomeňte na aktivně zapojeného zaměstnance Finanční skupiny České spořitelny. Vždy musíte být alespoň tři, nemusíte mít formální status, ale je potřeba, abyste si důvěřovali. Svůj záměr popište v tomto formuláři Nadace Via, se kterou na programu spolupracujeme. 

Vyplněnou přihlášku, ve které nesmí chybět odhad rozpočtu projektu, posoudí ve dvou kolech komise složená z pracovníků České spořitelny, Nadace VIA, Nadace České spořitelny a externích expertů. 

Převzato z: Jak se zapojit | Česká spořitelna (dokazemevic.cz)