Zdarmáček zaměstnanců Krajského úřadu Zlínského kraje pomáhal potřetí
15.6.2023
vložil: Zlínský kraj
Zaměstnanci krajského úřadu uspořádali třetí ročník dobročinné akce Zlínský Zdarmáček.

Zaměstnanci krajského úřadu uspořádali třetí ročník dobročinné akce Zlínský Zdarmáček. Jejím smyslem je pomáhat potřebným, zejména samoživitelkám a sociálně slabším rodinám. Zaměstnanci po více než měsíc shromažďovali věci, které sami nepotřebují, ale mohou být k užitku ještě někomu jinému. Zájemci si tak v úterý 13. června mohli na platformu 14I15 BAŤOVA INSTITUTU přijít vybrat z množství zánovního i nového oblečení a obuvi pro děti i dospělé, dětského vybavení, hraček, školních potřeb, knih a jiných věcí.

„Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří se na přípravě Zdarmáčku podíleli. Je skvělé, že sami zaměstnanci přicházejí s nápady, jak nezištně pomáhat potřebným. Jejich odměnou jsou rozzářené tváře maminek, které si přišly něco vybrat. Už teď se všichni těšíme na příští rok,“ říká statutární náměstkyně hejtmana Hana Ančincová, která má v rámci Zlínského kraje odpovědnost za sociální oblast a neziskový sektor.

„Zdarmáček je jedna z řady akcí, které naši zaměstnanci pořádají nebo kterých se v rámci společenské odpovědnosti účastní. Máme za sebou třetí ročník a musím říct, že se pro kolegyně a kolegy z úřadu stal už tradiční akcí. Vloni se podařilo vybrat dvojnásobek věcí oproti roku předchozímu a letos se tento objem ještě navýšil,“ doplnila ředitelka Krajského úřadu Zlínského kraje Jitka Hlavačková.

Zdarmáček zaměstnanců Krajského úřadu Zlínského kraje pomáhal potřetí - Zlínský kraj (zlinskykraj.cz)

Co se děje

V současné době žádné akce neprobíhají

DATABÁZE NNO
Registrovat
Vypsat organizace dle: