Startuje BURZA FILANTROPIE pro okres Uherské Hradiště, přihlaste se na seminář „Jak napsat projekt do Burzy filantropie“
18.3.2024
vložil: Zlínský kraj
Na semináři získáte informace, jak naformulovat svůj projektový záměr, tak aby byl přitažlivý a pochopitelný nejen pro donátora ale i pro veřejnost.

zveme Vás na seminář „Jak napsat projekt do Burzy filantropie“, který se bude konat v Uherském Hradišti 4. dubna 2024 od 13 do 15 hod v HUB 123 (Mariánské náměstí 123, Uherské Hradiště).

Na semináři se dozvíte, jak naformulovat svůj projektový záměr, tak aby byl přitažlivý a pochopitelný nejen pro donátora ale i pro veřejnost. Získáte také další konkrétní informace, jak můžete podpořit šanci projektu na úspěch.

Obsah semináře:

• Představení Burzy filantropie, cvičné vyplnění formuláře na webu www.burzafilantropie.cz

• Sestavení dobré anotace

• Nastavení cílů projektu (metoda SMART)

Předpokládaný rozsah semináře cca 2 hodiny, budou možné dotazy i individuální konzultace záměrů.

Seminář je bezplatný a může se na něj přihlásit kdokoliv, kdo chce umět vytvářet konkurenceschopné záměry, kdo se chce dozvědět více o Burze filantropie a kdo přemýšlí o podání projektu.

Přihlášení na seminář zde: https://www.burzafilantropie.cz/pripravny-seminar/jak-napsat-projekt-do-burzy-filantropie-2/

 

Své projekty můžete do Burzy filantropie v Uherském Hradišti přihlašovat do 29. 4. 2023 https://www.burzafilantropie.cz/prihlasovaci-formular/

Aktuality, principy fungování Burzy filantropie, pravidla i inspiraci naleznete na webu www.burzafilantropie.cz. Aktuální informace vkládáme také na Facebook na stránku s názvem Burza Filantropie ve Zlínském kraji.

Těšíme se na Vaši účast.

 

V případě dotazů kontaktujte:

Mgr. Lenka Pekařová

projektová a PR pracovnice, koordinátorka Burzy filantropie ve Zlínském kraji

lenka.pekarova@pkcentrum.cz

+420 777 591 045

www.pkcentrum.cz

www.nastejnevlne.cz

facebook.com/pkcentrum