Online Den otevřených dveří dobrovolnictví ve Zlínském kraji
3.5.2021
vložil: Zlínský kraj
DOBROVOLNICTVÍ nejen v knihovnách 6.5. 2021

Program:

10:00 představení Regionálního dobrovolnického centra Zlínského kraje a Dobrovolnického centra Spektrum Kroměříž

10:30 Dobrovolníci v knihovně – výměna zkušeností a dobré praxe – chtěla by Vaše knihovna začít zapojovat dobrovolníky do své činnosti a neví jak? Hledáte tipy těch, kdo už s tím mají zkušenost? Tak pak je tento blok právě pro Vás! Oslovili jsme všechny knihovny Zlínského kraje a některé z nich jsou ochotné se podělit o svou zkušenost z práce s dobrovolníky. Věříme, že dobrovolníci v knihovnách mohou být velkým partnerem a pomocníkem, proto chceme být nápomocni těm, kdo by chtěli začít. Přijďte si poslechnout dobrou praxi a položit otázky, na které hledáte odpovědi.

13:00 Individuální schůzky - Chcete začít pracovat ve Vaší organizaci s dobrovolníky a nevíte jak na to? Pracujete s dobrovolníky a potřebujete konzultovat některou dobrovolnickou problematiku? Chcete se stát dobrovolníkem nebo se na něco zeptat? Pak jsme tady pro Vás s možností individuální konzultace, stačí se nám ozvat na email a domluvíme si společně vhodný čas.

16:30 Diskuze dobrovolníků – jste dobrovolnice/dobrovolník a chcete sdílet své zážitky a zkušenosti s dalšími dobrovolníky z celého Zlínského kraje? Chcete si jen tak popovídat, jaké máte zážitky z dobrovolnické činnosti, jaké vymýšlíte aktivity pro seniory či děti?

Připojte se 😊 Krajské setkání dobrovolníků online je tady 😊

 

Odkaz:

https://meet.google.com/oiq-yjvu-avo

Událost je i na facebooku (https://fb.me/e/1hAHeJ08i), tam lze sledovat aktuální průběh.

Zdroj: Online „den otevřených dveří“ o dobrovolnictví nejen v knihovnách! (charita.cz)

Přílohy

Co se děje

V současné době žádné akce neprobíhají

DATABÁZE NNO
Registrovat
Vypsat organizace dle: