Nový ročník Společnost přátelská rodině
24.5.2021
vložil: Zlínský kraj
Síť pro rodinu tradičně u příležitosti Mezinárodního dne rodiny otevřela nový ročník auditního šetření zaměřeného na prorodinnou firemní kulturu Společnost přátelská rodině (SPR).

Z původní kampaně zahájené v roce 2004 jsme postupně vypracovali metodiku, která z auditu vytvořila nástroj strategie podpory rodiny jako konkurenční výhody firmy. Prostřednictvím auditu získá firma hodnocení stavu prorodinného prostředí a nabídku dalších možnosti změn pro optimalizaci prorodinně orientované personální politiky,“ v kostce shrnula vývoj auditu Rut Kolínská prezidentka Sítě pro rodinu.
„Dění kolem pandemie je pro firmy, a zejména segment HR, zatěžkávací zkouškou, které v sobě ale nese i obrovský potenciál změny. Firmy jsou nuceny upravovat procesy, měnit vzorce chování a adaptovat se na hybridní a flexibilní modely práce jako na nový standard. Mění se požadavky zaměstnanců a roste význam stability firmy, jistoty, zázemí a péče. V této situaci může být audit Společnost přátelská rodině zaměřený na prorodinnou firemní kulturu, flexibilitu, diverzitu, rovné příležitosti a společenskou odpovědnost kompasem, který má potenciál firmu z dlouhodobého hlediska posunout vpřed, uspořit náklady a nastavit novou společnou kulturní základnu, o kterou firmy v pandemii částečně přišly,“ přibližuje aktuální nabídku Sítě pro rodinu Lenka Lenochová, gestorka programového pilíře Rodiny ve firmě.


Síť pro rodinu, z.s., přijímá registrace organizací s působností po celé ČR a jakékoliv velikosti do
31. července 2021.

Více informacíAktuality | Síť pro rodinu (sitprorodinu.cz)