NGO Excellence 2021: Známe 10 vítězů
5.3.2021
vložil: Zlínský kraj
TZ: Svět Neziskovek Půlroční program rozvoje pro neziskové organizace – NGO Excellence – odhaluje letošní účastníky. Hodnotící komise složená ze zástupců týmu a správní rady Nadace Neziskovky.cz vybrala do programu 10 neziskových organizací v pondělí 15. února. Vybíralo se z celkem 79 přihlášek.

NGO Excellence je půlroční program individuálního rozvoje pro vybrané neziskové organizace. Ročníku 2021 se zúčastní zástupci týmů 10 neziskovek. Čeká je vstupní analýza, společné workshopy, vzájemné sdílení a až 40 hodin mentoringu na míru potřebám každé z organizací. 

Obrovský zájem nás mile překvapil. Potvrdilo se, že i v této nejisté době mají lidé chuť a snahu na sobě pracovat, aby se dokázali přizpůsobit novým výzvám a mohli nabízet ještě kvalitnější práci pro společnost. Moc se těším na první společné setkání 23. února,” dodává k výsledku Daniela Syrovátková, koordinátorka programu.


Účastníci programu NGO Excellence 2021:
Agentura pro rozvoj Broumovska, z.s.
Aspekt z.s.
Botič, o.p.s.
CZECHDESIGN.CZ, z.s.
Dům tří přání z.ú.
Institut PROPAMÁTKY a kulturu, o.p.s.
Kolínský klášter – centrum spirituality a duchovních cvičení, z.s.
Liga otevřených mužů, z.s.
Síť pro rodinu, z.s.
Svoboda zvířat Plzeň, z.s.


Gratulujeme vybraným organizacím a děkujeme všem přihlášeným za důvěru a odvahu! Chcete se dozvědět o programu víc? Podívejte se na detaily letošního ročníku: https://svetneziskovek.cz/aktualne-z-nezisku/ngo-excellence-2021-zname-10-vitezu