DONIO - pomáhá silným příběhům i dobrým nápadům
5.8.2021
vložil: Zlínský kraj
Na Donio Dobro je možné založit dobročinnou sbírku pro kohokoliv, ať se jedná o nemocného kamaráda nebo třeba o záchranu kulturní instituce.

Donio je platforma pro všechny, kteří chtějí změnit svůj nebo něčí životní příběh.

Čekají vás výdaje spojené s nákladnou léčbou? Váš kulturní projekt potřebuje podporu? Nebo máte nápad na podnikání či projekt?

Požádejte o pomoc veřejnost a podpořte svůj příběh přes Donio.

Předáme vám 100 % vybrané částky. Jak je to možné? Náš provoz hradí dobrovolné příspěvky našich dárců, proto si nebereme žádné provize ani poplatky. Navíc hradíme i poplatky spojené s bankovními transakcemi.

Donio Dobro slouží všem, kteří by rádi založili dobročinnou sbírku. Ať už se jedná o nemocného kamaráda, podporu neziskové organizace nebo třeba záchranu kulturního projektu, jsme tady pro vás.

Jak založit sbírku?
Napište o svém příběhu přes formulář, do 48 hodin se vám ozveme, ověříme všechny náležitosti, společně vyladíme detaily sbírky a pustíme ji do světa.

Založení sbírky na Donio je rychlé, jednoduché a probíhá online, proto můžete vše vyřídit z pohodlí domova. A především – založíte-li svou sbírku na Donio, vyhnete se povinnosti přijatý finanční dar zdanit. Více informací o této problematice se dozvíte na stránce o veřejných sbírkách a transparentních účtech.

Pomocí odměnového crowdfundingu na Donio Plus pomáháme zaběhlým projektům i novým nápadům. Chcete svůj projekt inovovat či jinak rozšířit? Máte u nás své místo!

Jak založit projekt?
Vše probíhá online, proto je založení projektu na Donio Plus rychlé a jednoduché. Vyplňte formulář co nejpodrobnějšími informacemi a my se vám do 48 hodin ozveme.

Poradíme vám, jak crowdfundingovou kampaň nejlépe sestavit, abyste si mohli svůj sen opravdu splnit. Vaši cílovou částku rozdělíme na milníky a vy se tudíž nemusíte bát, že o vybranou částku přijdete. Částku vám vyplatíme již při splnění 25 % cílové částky.

Další informace: Jak Donio funguje? | Donio

Co se děje

V současné době žádné akce neprobíhají

DATABÁZE NNO
Registrovat
Vypsat organizace dle: