Přípravný seminář „Jak napsat projekt do Burzy filantropie“
1.3.2023
vložil: Zlínský kraj

Přípravný seminář „Jak napsat projekt do Burzy filantropie“, se bude konat ve Zlíně 29. 3. 2023 od 13 hod ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU, sál A.

Na seminář se můžete přihlašovat prostřednictvím webových stránek Burzy filantropie https://www.burzafilantropie.cz/pripravny-seminar/jak-napsat-projekt-do-burzy-filantropie-2/

Na semináři se dozvíte, jak naformulovat svůj projektový záměr, tak aby byl přitažlivý a pochopitelný nejen pro donátora ale i pro veřejnost. Po absolvování semináře zvládnete SMART sestavení cílů projektu i přihlašovací formulář pro podání projektu.

Obsah semináře:

• Představení Burzy filantropie, cesta projektu BF

• Cvičné vyplnění formuláře na webu www.burzafilantropie.cz

• Sestavení anotace

• Nastavení cílů projektu (metoda SMART)

• Dotazy a diskuze  

Předpokládaný rozsah semináře cca 3 hodiny, budou možné individuální konzultace záměrů.

 

Své projekty v max. výši 50 000,- můžete do Burzy filantropie ve Zlíně přihlašovat v období 7. 3. – 30. 4. 2023 https://www.burzafilantropie.cz/prihlasovaci-formular/

 

Tento přípravný seminář „Jak napsat projekt do Burzy filantropie“ zopakujeme letos ještě jednou v Kroměříži 30. 5. 2023, kde se uskuteční Burza filantropie na podzim. Už teď se na seminář v Kroměříži můžete hlásit https://www.burzafilantropie.cz/pripravny-seminar/jak-napsat-projekt-do-burzy-filantropie-kromeriz/

Semináře jsou bezplatné a může se na ně přihlásit kdokoliv, kdo se chce o Burze filantropie dozvědět více a kdo přemýšlí o podání projektu.

 

Těšíme se na Vaši účast!

S pozdravem

Mgr. Lenka Pekařová

projektová a PR pracovnice

lenka.pekarova@pkcentrum.cz

+420 777 591 045

www.pkcentrum.cz

 

Aktuality, principy fungování Burzy filantropie, pravidla i inspiraci naleznete na webu www.burzafilantropie.cz. Aktuální informace budeme vkládat také na Facebook na stránku s názvem Burza Filantropie ve Zlínském kraji.

 

Burzu filantropie realizuje Poradenské a krizové centrum, p. o. s podporou Zlínského kraje. Tvůrcem licence Burzy filantropie je Koalice nevládek Pardubicka.